Wyślij zapytanie
519... telefon

Dwór Afrodyta

ul. Letniskowa 2, Tartak Brzózki, Radziejowice, Mazowieckie,

W pobliżu: Grodzisk Mazowiecki, Puszcza Mariańska, Tarczyn, Żyrardów, Grójec, Nadarzyn, Mszczonów, Pniewy, Podkowa Leśna

519... telefon
Wyświetleń: 1350


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 200

Dwór Afrodyta - idealne miejsce na chrzciny, komunie i inne imprezy okolicznościowe


Idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia. Niewielka odległość od Warszawy (30km) i otoczenie pięknych sosnowych lasów wpływają na dużą popularność obiektu oraz możliwość organizacji przyjęcia w plenerze.

W 2017 roku do dyspozycji Gości oddaliśmy nową salę bankietową o powierzchni 350m2. Jest to niezależna przestrzeń do 200 osób wraz z komfortową bazą noclegową. Dwór Afrodyta**** to wyjątkowe miejsce spełniające oczekiwania najbardziej wymagających Gości. Elegancki styl, nowoczesne rozwiązania HI-TECH oraz pomoc koordynatorów są gwarancją niezapomnianego przyjęcia.

Dbamy o to, aby każda uroczystość typu chrzciny lub komunie zorganizowana w Dworze Afrodyta**** była perfekcyjna oraz niepowtarzalna. Niebanalny wystrój, klimat miejsca oraz najwyższa jakość obsługi stanowią gwarancję niezapomnianych chwil. Do organizacji każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie, tak aby ten wyjątkowy czas był da Państwa szczególnym wspomnieniem.

  • Nocleg
  • Ogród
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

A Aga 2024-02-13 15:11:51

Ocena: 5

Bardzo polecam ten lokal. Komunia była naprawdę dobrze przygotowana.

A Anita 2023-09-19 19:54:43

Ocena: 5

Piękne miejsce, super obsługa i pyszne jedzenie, a do tego mnóstwo zielonej przestrzeni! Polecam!

Tagi: Radziejowice, Obiekty, Hotele, Chrzciny, komunie w ogrodzie, Komunia z noclegiem, Eleganckie Chrzciny, Zamki i Pałace, Sala na rocznice ślubu, jubileusz, Sala na urodziny, roczek i osiemnastkę

Powrót