Wyślij zapytanie
882... telefon

Dworek Mieszczański

Konopnica 163a, Konopnica, Lubelskie,

W pobliżu: Bogucin, Lublin, Nałęczów, Świdnik , Świdnik 2, Motycz, Bełżyce, Markuszów

882... telefon
Wyświetleń: 1128


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 100

Dworek Mieszczański

Dworek Mieszczański położony jest przy wjeździe do miasta. Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyczną salę z romantycznym wystrojem i przylegającą do niej oranżerię, które dzięki swej nienachalności dają się swobodnie aranżować w zależności od potrzeb i charakteru wydarzenia.

Teren, jaki oddajemy do Państwa dyspozycji jest bezpieczny i zamknięty dla osób z zewnątrz, daje swobodę poruszania się i poczucie przestrzeni. W naszym ogrodzie i oranżerii z pewnością znajdziecie miejsce, potrzebne dla miłej rozmowy i złapania oddechu przed kolejnym tańcem.

To, co najważniejsze podczas przyjęcia, to atmosfera, duch zabawy i zadowolenie uczestników.

Państwo zapraszacie cudownych gości, a my zapewniamy doświadczoną załogę, która o nich zadba i obsłużą zaangażowani managerowie, kucharze, kelnerzy - czyli sztab profesjonalistów, który przez cały czas będzie myślał wyłącznie o tym, jak sprawić, by Państwa przyjęcie było uroczyste, komfortowe i radosne.

Słuchamy, jakie są Państwa oczekiwania, Doradzamy, służąc naszym doświadczeniem. Robimy wszystko, aby mieć pewność, że wydarzenie przebiegnie zgodnie z planem i bez zakłóceń. Wierzymy, że potrafimy spełnić Państwa marzenia. Zadzwoń lub napisz do nas - serdecznie zapraszamy!

Imprezy okolicznościowe

Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie: imprez okolicznościowych, firmowych, imprez w plenerze, imprez prywatnych, bankietów, przerw kawowych. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i sugestie, nasza ofertę dostosujemy do każdego klienta indywidualnego.

Catering okolicznościowy

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę gastronomiczną spotkań okolicznościowych. Przyjmujemy zlecenia w zakresie doradztwa, organizacji i obsługi przyjęć. Dysponujemy gustownie urządzoną salą bankietową wraz z przylegającą do niej oranżerią. Oferujemy także organizację cateringu w miejscu wskazanym przez klienta.

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Konopnica, Obiekty, Restauracje

Powrót