Wyślij zapytanie
536... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 1507


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Iluzjonista Serafin Lisowski 

SZCZECIN i OKOLICE

Zastanawiasz się jak zaskoczyć swoich gości na weselu? A może chcesz, żeby dzieci były zachwycone na przyjęciu urodzinowym? Pragniesz aby była to niezapomniana impreza dla jubilata jak i dla gości? A może szukasz wspaniałej rozrywki dla swoich znajomych?

Trafiłeś/aś w dobre miejsce!

O mnie:
Nazywam się Serafin Lisowski i jestem iluzjonistą z kilkuletnim doświadczeniem. Lubię pokazywać magie ludziom i wiek uczestników pokazu nie ma dla mnie znaczenia. Przygotowany przeze mnie program ,,Magia na wesoło" zaskoczy nie tylko dzieci, ale także i dorosłych! Posiadam cały bagaż doświadczeń, poparty dziesiątkami wykonanych pokazów. Mogę zapewnić, że mój pokaz będzie bardzo charyzmatyczny, a zdziwienie na twarzach zostanie u Waszych gości na bardzo długo :)

OFERTA DLA DZIECI

- Pokaz iluzji scenicznej trwający ok 45 min (zazwyczaj dzieci wychodzą na scenę i odgrywają rolę asystentów, gdzie czarują razem ze mną)

OFERTTA DLA DOROSŁYCH
- Pokaz iluzji scenicznej trwający od 30 do 60 min, gwarantujący pełne zaangażowanie gości (w tym pokazie również chętni wychodzą na scenę i wykonują sztuczki razem ze mną)
- Pokaz iluzji close up (iluzjonista pokazuje sztuczki przy stolikach)

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Pyrzyce, Usługi, Atrakcje dla dzieci, Animacje dla Dzieci na komunię, Nietypowe atrakcje dla dzieci na chrzciny i komunie, Iluzjonista dla dzieci na komunie i chrzciny

Powrót