Wyślij zapytanie
536... telefon

Fabryka Kreatywności - animatorki na komunie i chrzciny

Rzeszów, Dolnośląskie, Lubelskie, Małopolskie, Mazowieckie, Podkarpackie, Pomorskie, Śląskie, Świętokrzyskie,

W pobliżu: Gdańsk, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Warszawa , Wrocław

536... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 1188


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

550 zł

Fabryka Kreatywności - Animatorki na komunię i chrzciny

Wyobraź sobie, że jesteś dzieckiem. Idziesz właśnie z rodzicami na wesele do ich znajomych. Nie? To może na imprezę firmową? Otwarcie salonu samochodowego? Chrzciny kuzyna piąta woda po kisielu? Dobra. Nieistotne. Wszystkie wielkie i ważne dla dorosłych imprezy mają dla Ciebie (dziecka) jeden wspólny mianownik. Zioną nudą… Dorośli siedzą, jedzą, rozmawiają, śmieją się… A Ty co chwilę ciągniesz ich za rękaw, żeby cokolwiek z Tobą porobili. Odsyłają Cię do dzieci, których nie znasz, nie lubisz, albo po prostu się z nimi nudzisz, bo nic nie robicie. Ile można się bawić w ganianego?

Teraz wyobraź sobie podobną sytuację, w której zmieniła się jedna rzecz. Jesteśmy tam MY!

Nie ma nudy! Jest wycieczka w kosmos, gdzie czeka na Ciebie szereg przygód w międzyplanetarnej przestrzeni. Odkrywanie nowych planet i szukanie skarbów. Walki z gwiezdnymi potworami. Nie pasuje kosmos? Nie szkodzi. Możemy przenieść się w dowolne miejsce i czas, jaki sobie wybierzesz. Najważniejsze jest to, ŻEBY BYŁA DOBRA, BEZPIECZNA i NA MAXA KREATYWNA zabawa.

Dzięki nam dzieciaki spędzą niezapomniany czas, bawiąc się i ucząc jednocześnie. Nie podajemy rozwiązań na tacy. Pomagamy dążyć do wybranego celu. Dostosowujemy poziom zabaw do dzieci, które biorą w nich udział. Nasza elastyczność sprawia, że nie ma znaczenia czy na Twojej imprezie są dzieci 3 letnie, czy 10 letnie - każde będzie się dobrze bawiło. Możemy stworzyć specjalnie dla Ciebie tematyczne scenariusze zabaw i animacji. Jeśli nie masz pomysłu albo nie chcesz ograniczać się do jednego tematu - nie ma problemu. Wybierzemy zajęcia i zabawy z naszej oferty.

Dzieciaki zyskują super zabawę, a co Ty zyskujesz? Ich radość, ale przede wszystkim czas bez ciągnięcia za Twój rękaw. Gwarantujemy dbałość nie tylko o uśmiechy na twarzach, ale też o bezpieczeństwo. Wszyscy nasi animatorzy są przeszkoleni z zakresu pierwszej pomocy. Pracujemy na sprzętach z atestami. Posiadamy ubezpieczenie OC. Nasza fantastyczna grupa animatorów to ludzie z pasją. Robią to, co kochają, dzięki czemu wkładają w to całe serce. To nie tylko praca - to sposób życia! Dzięki temu, że nasz zespół składa się z wielu osób, dajemy gwarancję, że animacja się odbędzie. Jeśli jednak świat by się skończył, wszyscy animatorzy utknęliby w czeluściach otchłani, porwałoby ich tornado, zjadłby ich wieloryb, i nie udałoby się żadnemu z naszych superbohaterów dotrzeć na miejsce - oferujemy odszkodowanie.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rzeszów, Usługi, Atrakcje dla dzieci, Animatorzy dla dzieci Warszawa, Animacje dla Dzieci na komunię, Animator na chrzciny lub komunie Katowice, Animator na chrzciny i komunie Rzeszów, Animator na chrzciny i komunie Kraków, Animator na chrzciny i komunie Kielce, Animator na chrzciny i komunie Wrocław, Animator na chrzciny i komunie Warszawa, Animator na chrzciny i komunie Lublin

Powrót