Wszystkie noworodki będą mikrochipowane od grudnia 2019

2019-05-29

Niedawno pojawiły się informacje, które są zaskakujące, a co najmniej niepokojące. Począwszy od grudnia 2019 r. każde nowonarodzone dziecko w Europie będzie musiało być mikrochipowane.

Co oznacza, że od momentu narodzin, aż do dnia śmierci każdy ich ruch będzie śledzony i monitorowany.

Artykuł opublikowany w fińskiej gazecie, który został rozesłany do studentów medycyny i lekarzy. Nie ma już czasu na zmianę kierunku technologii kontroli umysłu i medycyny wojskowej, zaczynamy tracić z oczu przyszłość wolności.

Liczne źródła podają, że: Od grudnia 2019 r. w całej Europie każde nowonarodzone dziecko będzie zmuszone przyjąć podskórny chip RFID.

Omawiany układ będzie działał jak czujnik GPS, wyposażony w baterię jednorazowego użytku, którą każda osoba będzie musiała wymieniać co dwa lata w klinice. Przesyłane dane będą przechowywane i wysyłane na tablety lub smartfony ze specjalnie zaprojektowanymi aplikacjami umożliwiającymi rodzicom i lekarzom monitorowanie stanu zdrowia dziecka i ogólnego stanu w czasie rzeczywistym.

Większość ludzi nadal myśli, że ta technologia jest jak jakieś science fiction, jednak jest bardzo realna i została już zatwierdzona przez FDA do użytku przez ludzi. A tym bardziej przerażające jest to, że oprócz gromadzenia i przechowywania danych osobowych, ten mały chip będzie w stanie wykonywać mnóstwo innych funkcji, przy czym nikt nie zna do końca jakie ma ona jeszcze możliwości.

 

 

Źródło: https://zdroweporadniki.pl/informacje/wszystkie-noworodki-beda-mikrochipowane-grudnia-2019-r/

Wyjątkowe miejsca