M jak miłość. Chrzciny Hani, córki Natalki, w nowym domu Mostowiaków

2015-09-24

mjakmiłosc

Poród Natalki (Marcjanna Lelek) z “M jak miłość” otworzy nowy rozdział w życiu córki Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski). Narodziny Hani, która przyjdzie na świat w samochodzie leśniczego Franka (Piotr Nerlewski) w nowych odcinkach “M jak miłość” w październiku będą wielkim świetem w rodzinie. Mostowiakowie choć chwilę zapomną o pożarze domu w Grabinie i o remoncie, dzięki któremu odzyskają dach nad głową. Chrzciny Hani odbędą się już w nowym domu Mostowiaków. Z tej okazji cała rodzina przyjedzie do Grabiny.

Kiedy Natalka Mostowiak urodzi swoją córkę Hanię stanie przed poważnym dylematem gdzie zamieszka z dzieckiem. Spalony dom w Grabinie wciąż bowiem będzie remontowany.

Młoda mama i jej córeczka na jakiś czas wprowadzą się do domu Jerzego Kolędy w Lipnicy gdzie przeprowadzili się także Marek z Ewą (Dominika Kluźniak) i synami – Mateuszem (Krystian Domagała) i Antkiem (Jakub Jankiewicz).

Ale kilka tygodni po porodzie Natalka z Hanią i resztą rodziny Mostowiaków znów wróci do Grabiny. W kręconych właśnie nowych odcinkach “M jak miłość”, które widzowie zobaczą późną jesienią 2015 nowy dom Mostowiaków po remoncie będzie gotowy do zamieszkania.

Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz) skończą wreszcie swoją tułaczkę po rodzinie i znów będą gospodarzami w Grabinie. Wkrótce po przeprowadzce do wyremontowanego po pożarze domu rodzina Mostowiaków będzie świętować pierwszą ważną uroczystość – chrzciny Hani.

Źródło: http://superseriale.se.pl/newsy/m-jak-milosc-chrzciny-hani-corki-natalki-w-nowym-domu-mostowiakow_672580.html

Wyjątkowe miejsca