Restauracja Stylowa

72-003 Dobra, Zachodniopomorskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Zachodniopomorskie
Miasto: 72-003 Dobra
Adres: ul. Szczecińska 20B

Ilość miejsc do: 60
517 687 606
http://stylowadobra.pl

Opis

Restauracja Stylowa

 

 

Chrzest Święty i Pierwsza Komunia Święta dziecka to dla rodziców szczególne dni. Dni bardzo uroczyste i piękne. Chcąc zapewnić Państwu równie piękną oprawę tych wyjątkowych chwil przygotowaliśmy ofertę organizacji przyjęć w naszej restauracji.

 

Zapewniamy bogate menu w przestępnych cenach, dopasowane do potrzeb gości. Dbamy by elegancki wystrój, miła obsługa oraz smaczne jedzenie pozwoliły odpowiednio celebrować ważne dla nich wydarzenia. Pełni pasji w tym co robimy chcemy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dlatego zadbamy o wszystkie detale i zapewnimy najwyższej jakości obsługę- gwarantujemy pełną satysfakcję i niezapomniane wrażenia z organizowanego przez nas przyjęcia.

 

Specjalne dla Państwa przygotowaliśmy ofertę w trzech wariantach cenowych, aby mogli Państwo wybrać ten najlepiej dopasowany do Państwa potrzeb. W każdym wariancie cenowym elegancki wystrój, indywidualnie dopasowany do rodzaju organizowanego przyjęcia otrzymają Państwo gratis. Każdą ofertę dostosowujemy indywidualnie dlatego jeśli macie Państwo w planach zorganizowanie niezapomnianego spotkania zachęcamy do kontaktu z naszym menedżerem by ustalić szczegóły.

 

Oprócz organizacji przyjęć w naszej restauracji oferujemy także możliwość dostarczenia cateringu na wyjątkowe przyjęcie we wskazane przez Państwa miejsce na terenie Gminy Dobra i Szczecina.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do kontaktu.

 

 

Manager tel. 517 687 606

E-mail: stylowa.dobra@op.pl

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca