Gościniec Szumny

Jaworze, Śląskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Śląskie
Miasto: Jaworze
Adres: ul. Zajęcza 51

Ilość miejsc do: 200
512 295 918
http://www.gosciniecszumny.pl/

Opis

Gościniec Szumny

 

 

 

Chrzciny

 

Chrzciny to wspaniała okazja, aby spotkać się w gronie najbliższych i świętować to niezwykłe wydarzenie połączone z bożym błogosławieństwem dla dzieciątka.

 

W naszym Gościńcu znajdziecie Państwo doskonałe miejsce do organizacji tej niezwykłej, rodzinnej uroczystości. Oferujemy zarówno wyborną domową kuchnię, jak i malowniczy teren, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich zaproszonych gości. W sezonie letnim organizujemy również imprezy w plenerze w stylu garden party.

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa uroczysty obiad oraz poczęstunek.

 

 

Komunia

 

Jednak dziś organizacja Komunii to nie lada przedsięwzięcie dla całej rodziny. Pomożemy Państwu w przygotowaniu wspaniałego, uroczystego obiadu oraz poczęstunku dla wszystkich komunijnych gości. W klimatycznej góralskiej chacie z drewna zorganizujemy wyjątkowy, smaczny, domowy poczęstunek, a teren Gościńca doskonale sprawdzi się jako miejsce do zabawy dla wszystkich zaproszonych dzieci.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami menu. Jeśli macie Państwo własną propozycję zachęcamy do składania zapytań, przygotujemy dla Państwa indywidualną kalkulację.

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca