Restauracja Łania

Chorzów, Śląskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Śląskie
Miasto: Chorzów
Adres: al. Łani 1

Ilość miejsc do: 200
793 698 679
http://lania.pl

Opis

Restauracja Łania

 

 

 

Otoczona zielenią Łania to wymarzone miejsce na uroczystości weselne, komunijne, bankiety, przyjęcia okolicznościowe, a także spotkania biznesowe, eventy i szkolenia, ale przede wszystkim na rodzinne obiady i spotkania.

 

Do dyspozycji gości jest również pawilon grillowy, gdzie organizowane są biesiady i przyjęcia plenerowe, połączone zimą z kuligiem.

 

Na terenie restauracji znajduje się bezpieczny plac zabaw dla dzieci, a dla najmłodszych mamy bezpieczne siedziska pozwalające być im pełnoprawnym uczestnikiem spotkań.  Jesteśmy  przyjaźni dla zwierząt, a ulubieńcy naszych gości zawsze mogą liczyć na miłe przyjęcie.

 

Naszym staraniem na jeziorku obok Łani powstała wyspa chroniąca ptactwo wodne przed zakusami gryzoni. Tutaj spotkacie Państwo kaczki i kurki wodne. To także niezapomniana uczta dla wzroku – jeziorko pełne roślinności wodnej, ptactwa i latających motyli – to miejsce, w którym każde dziecko znajdzie jakiś punkt zaciekawienia. Wkrótce otoczenie jeziora nabierze jeszcze większego blasku.

 

Wyjątkowy smak serwowanych u nas potraw, oryginalny wystrój, miła i profesjonalna obsługa oraz bezpośredni kontakt z naturą sprawiają, że jest to miejsce, w którym doskonale czuje się każdy gość.

 

 

W ramach oferty rodzinnej proponujemy:

 

  • Menu dostosowane do indywidualnych potrzeb
  • Organizację uroczystości rodzinnych
  • Ponad 30 lat doświadczenia w organizacji różnorodnych przyjęć
  • Bezpieczny plac zabaw
  • Możliwość zamawiania połówek dań.
  • Program rabatowy dla stałych klientów

 

 

Rodzina jest dla nas najważniejsza!

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca