Hotel 3 Trio Białystok

Białystok, Podlaskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Podlaskie
Miasto: Białystok
Adres: ul. Hurtowa 3

Ilość miejsc do: 300
48 85 745 40 50
http://www.hotel3trio.pl

Opis

Hotel 3 Trio
 
 

 

Chrzciny

Chrzciny są specjalną okazją do pierwszego spotkania Państwa potomka z całą rodziną i bliskimi. W tym wyjątkowym dniu zapraszamy do organizacji niepowtarzalnego przyjęcia w Hotelu 3Trio.  

 
Zapewniamy wyśmienite menu w cenie od 100zł do 120zł za osobę, wysoką jakość obsługi, salę na wyłączność oraz dania skomponowane specjalnie dla dzieci i mamy karmiącej.

Dodatkowo proponujemy Państwu pokój hotelowy do przewijania i karmienia dziecka bezpłatnie.

 

Szczegóły: http://www.hotel3trio.pl/imprezy-okolicznosciowe/chrzciny

 
Pierwsza Komunia Święta

Pierwsza Komunia to bardzo ważny i uroczysty dzień dla naszych dzieci i dla rodziny, która przybywa do państwa by cieszyć się wspólnie.
 
Staramy się w tym wyjątkowym dniu wyręczyć rodziców od trudu przygotowań przyjęcia dla Państwa gości, gwarantując profesjonalną obsługę oraz indywidualnie dobierane menu.
 
Oferujemy 3 dania gorące w cenie 130zł za osobę dorosłą w tym proponujemy przekąski z ryb, drobiu, półmiski wędlin wyrób własny, sałatki, dodatki, napoje zimne i gorące, lody, własne wyroby cukiernicze oraz tort komunijny.
Dzieci do lat 10 – cena 80zł /osoba

Prowadzimy program animacyjny dla dzieci, zapewniający organizację czasu dla najmłodszych w czasie przyjęcia, poprzez gry, zabawy i konkursy. Zapewniamy oprawę muzyczną.

Polecamy duży, wewnętrzny ogród – z dala od ulicznego zgiełku i hałasu gwarantujący bezpieczeństwo bawiących się dzieci, będących pod opieką animatora.

 

 

 

W przypadku kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl 

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca