Restauracja Blow Up Hall 5050

Poznań, wielkopolskie

804

Informacje o obiekcie

Województwo: wielkopolskie

Miasto: Poznań

Adres: Kościuszki 42

Ilość miejsc do: 60

+48 61 657 99 90

http://www.blowuphall5050.com/

Opis

Restauracja Blow up Hall

 

 

Położona w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w Poznaniu, Starym Browarze, restauracja Blow Up Hall 5050 to miejsce, które idealnie odpowiada potrzebom wymagających gości. Dzięki wspaniałej, uśmiechniętej obsłudze i wykwintnie zaserwowanym potrawom budzącym sentyment do ukochanych smaków dzieciństwa, pozostawia w sercu wyjątkowo ciepłe wspomnienia. Dokładnie tak powinny zapisywać się w pamięci rodzinne uroczystości, jak pierwsza komunia święta naszych pociech.

 

Menu restauracji Blow Up Hall 5050 oparte jest na najwyższej jakości składnikach pochodzących od lokalnych dostawców.Czuwa nad nim nie kto inny, jak wielokrotnie nagradzany, aktualny zwycięzca programu telewizyjnego „Top Chef”, Tomasz Purol. Przygotował on dwie propozycje menu z myślą o dużych i małych uczestnikach uroczystego obiadu towarzyszącego pierwszej komunii, ale chętnie spotka się z Państwem, w celu przygotowania menu na specjalne życzenie.

 

Mając na uwadze Państwa indywidualne potrzeby, profesjonalnie zorganizujemy przyjęcie komunijne, dbając o najmniejsze szczegóły . Każdą uroczystość traktujemy ze szczególną troską , gwarantując najwyższą jakość obsługi kelnerskiej oraz wspaniałe wrażenia kulinarne, które na długo pozostaną w Państwa pamięci.

 

Warto spędzić tę wyjątkową okazję w miejscu tak unikalnym jak Blow Up Hall 5050. Mieszczący się w kompleksie Starego Browaru 5-gwiazdkowy hotel butikowy z restauracją prowadzoną przez słynnego chefa kuchni, łączy nowoczesną sztukę z luksusem. To jeden z najczęściej opisywanych przez media niezwykłych hoteli na świecie. Mówiono i pisano o nim m.in. w CNN, The Globe Trekker, The Sunday Times czy The Independent i w niezliczonej ilości polskich mediów. Odbywają się tu liczne imprezy, goszczą tu gwiazdy i międzynarodowe autorytety ze świata kultury, sztuki, mody, nowych technologii i biznesu.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Galeria

Film z obiektu

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Restauracja Blow Up Hall 5050

Wyjątkowe miejsca

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja

Restauracja Literatka, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja

Różowy Kontrabas, Kielce

Typ obiektu: Restauracja

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Sala bankietowa

Wierzynek, Kraków

Typ obiektu: Restauracja

Hotel Podlasie & Restauracja Lipcowy Ogród, Białystok

Typ obiektu: Hotel