Restauracja Petite Fleur

Toruń, Kujawsko-pomorskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie
Miasto: Toruń
Adres: Piekary 25

Ilość miejsc do: 50
56 621 51 00
http://www.petitefleur.pl/

Opis

Restauracja Petite Fleur

 

 

Restauracja hotelowa serwująca wyśmienite potrawy kuchni francuskiej i staropolskiej jest uznaną i szanowaną marką w mieście. Kompetentny personel, wyszkolony przez Mistrza Kuchni z Francji Michela Constant Labarre sprosta najbardziej wyszukanym gustom naszych klientów.

Szeroki wybór potraw i win w przystępnych cenach sprawi, że każda wizyta będzie ucztą dla Państwa oka i podniebienia. Warto wspomnieć, iż Goście zameldowani w hotelu, na wszystkie zamówione potrawy i alkohole otrzymują 10 procentowy rabat. Posiadacze Złotych Kart naszej restauracji mają dostęp do bezpłatengo bufetu kawowego z ciastami oraz bezpłatnej kawy mrożonej w miesiącach letnich. Zimą, grzane wino gratis.

Hotelowe śniadania, ich jakość i różnorodność , zadowolą największych koneserów porannych, kulinarnych podróży. Serwowane są w formie bufetu w godzinach od 7.00 – 10.00 . Osobom wyjeżdżającym w godzinach wcześniejszych restauracja przygotuje odpowiednio zapakowany prowiant .

Nasi Goście, o innych osobistych preferencjach żywieniowych związanych z wyznawaną religią bądź wymogami diety, po uprzednim zgłoszeniu swoich życzeń przy okazji meldunku, otrzymają indywidualne zestawy śniadaniowe.

 

 

 W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl Dziękujmy!

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca