Pod Aniołem

Szczecin, zachodniopomorskie

786

Informacje o obiekcie

Województwo: zachodniopomorskie

Miasto: Szczecin

Adres: ul. Chopina 59

Ilość miejsc do: 100

507 943 308

http://podaniolem-szczecin.pl/

Opis

Pod Aniołem

 

 

Nasz lokal to eleganckie, ciepłe i niezobowiązujące miejsce, w którym delikatna i tradycyjna kuchnia polska codziennie zaskakuje swoich gości. Wyjątkowy nastrój tworzą tu kwiaty, piękne rysunki na ścianach, stoły ze świecami, delikatne światło i dyskretna muzyka płynąca w tle. Nasza kuchnia słynie z wyjątkowych potraw z przepisów naszych babć.

 

Wyjątkowość tego miejsca polega na połączeniu pięknego wnętrza ze smaczną kuchnią i miłą obsługą. Atrakcyjnie niskie ceny zadowolą każdego.

 

U nas Klient jest zawsze na pierwszym miejscu. Dajemy więcej niż Klient od nas oczekuje. Umiemy dopasować się do każdego budżetu bez utraty poziomu jakości świadczonych usług. Na życzenie Klienta świadczymy również usługi cateringowe poza restauracją. Restauracja pomieści jednorazowo do 100 os wraz z wydzielonym miejscem do tańczenia. Podczas biesiady jednocześnie możemy obsłużyć nawet 150 os.

 

Położenie lokalu jest bardzo dogodne. Na obrzeżach centrum Szczecina przy ul. Chopina mieści się obok akademików ZUT. Baza noclegowa w dwuosobowych pokojach z łazienką, z nieograniczoną ilością miejsc hotelowych w czasie wakacji, niską studencką ceną dodatkowo uatrakcyjniają ofertę lokalu. Bliskość parkingu dla aut w tym strzeżonego dopełniają resztę.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Galeria

Film z obiektu

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Pod Aniołem

Wyjątkowe miejsca

Wierzynek, Kraków

Typ obiektu: Restauracja

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Sala bankietowa

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja

Restauracja Literatka, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja

Hotel Podlasie & Restauracja Lipcowy Ogród, Białystok

Typ obiektu: Hotel

Różowy Kontrabas, Kielce

Typ obiektu: Restauracja