Restauracja Super 6

Ropczyce, Podkarpackie

Informacje o obiekcie

Województwo: Podkarpackie
Miasto: Ropczyce
Adres: ul. W.Witosa 10

Ilość miejsc do: 180
(17) 22 18 243; 664 036 020
http://www.super6.pl/

Opis

Restauracja Super 6

 

 

Restauracja Super 6 zaprasza do swoich klasycznych, ciepłych wnętrz na znakomite dania tradycyjnej kuchni polskiej oraz międzynarodowej. Nasza obsługa sprawi, że każdy gość czuje się wyjątkowo, a bogate menu i przystępne ceny z pewnością zadowolą każdego smakosza. Jesteśmy przy tym otwarci na każdą nową propozycję, bierzemy pod uwagę indywidualne upodobania naszych gości i staramy się sprostać ich oczekiwaniom.

 

Wierzymy, że przy oferowanych przez nas smakach, zapachach, kolorach i dźwiękach nasi goście zapomną o miejskim zgiełku, trudach podróży, bądź kłopotach dnia powszedniego i spędzą u nas miło czas – czy to wybierając się w samotną podróż po kulinarnym krajobrazie oferowanych przez naszą kuchnię, czy też zapraszając do niej grono zaufanych osób, współpracowników, bądź partnerów biznesowych.

 

Sala bankietowo-konferencyjna, znajdująca się w budynku restauracji zdolna jest pomieścić 100 osób. W obrębie całej restauracji zmieści się 180 osób.

 

Restauracja „Super 6” to idealne miejsce do organizowania małych, średnich, jak i dużych przyjęć, konferencji, szkoleń, prezentacji marketingowych oraz spotkań biznesowych. Niepowtarzalny klimat, styl i komfort wypoczynku sprzyjają negocjacjom i kompromisom oraz zapewniają właściwy nastrój podczas wszelkich uroczystości. Organizowanym przez nas wydarzeniom zawsze towarzyszą różnorodne propozycje wyśmienitych dań, piękna aranżacja stołów oraz przyjazna, profesjonalna obsługa.

 

 

W szeroki wachlarz organizowanych przez nasz spotkań oraz przyjęć okolicznościowych wchodzą:

 

* wesela
* bankiety
* komunie
* bale
* spotkania towarzyskie
* chrzciny
* komunie
* konferencje
* seminaria
* szkolenia
* pokazy
* etc…

 

Na życzenie zapewniamy pomoc i fachowe doradztwo dotyczące menu i scenariusza.

 

Posiadamy dwie klimatyzowane sale konferencyjno-szkoleniowe wyposażone w ekran, flipchart, nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe i odtwarzacze dvd oraz salę bankietową.
Oferujemy trzy rodzaje menu weselnego, z możliwością zmiany dań na życzenie, a także wiele różnych propozycji na inne okazje.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca