Siedlisko Polna Zdrój

Wleń , Dolnośląskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wleń
Adres: Polna 5

Ilość miejsc do: 70
604 434 755
http://www.polnazdroj.com

Opis

Siedlisko Polna Zdrój

 

 

W Polnej Zdrój dysponujemy apartamentem zaprojektowanym – tak jak całe siedlisko – przez znanego polskiego architekta, salonem głównym, tarasem widokowym (około 40 m2) oraz salą taneczną mieszczącą się w XVIII-wiecznym przejeździe. Poza apartamentem dla nowożeńców, mamy do dyspozycji gości dodatkowo 14 miejsc noclegowych. Oferujemy także saunę fińską opalaną drewnem z widokiem na Śnieżkę, z której można skorzystać przed śniadaniem.

W bliskim sąsiedztwie (ok. 500 m) znajduje się baza noclegowa dla ok. 40 osób (Pałac Książęcy we Wleniu), a także kilka zaprzyjaźnionych i prężnie działających agroturystyk i pensjonatów w promieniu 10 km, w których można zarezerwować dodatkowy nocleg dla gości.

 

Menu komponujemy ze składników najwyższej jakości. Mamy własnych, sprawdzonych dostawców mięsa (dziczyzny, kaczek, perliczek, królików, wołowiny, drobiu i ryb). Posiadamy własną wędzarnię. Eko oliwy przywozimy z Toskanii. Warzywa i owoce czerpiemy głównie z własnego eko ogródka i sadu lub od miejscowego ogrodnika, który stosuje tradycyjne metody upraw. Bazujemy na regionalnym nabiale, sami wytwarzamy sery. Mamy własną szklarnię z ziołami z całego świata.

 

Na życzenie gości przygotowujemy menu wegańskie, wegetariańskie i bezglutenowe. Kuchnia, którą serwujemy gościom jest zawsze najwyższej jakości. Dopasowujemy menu do każdego rodzaju upodobań kulinarnych.

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się serwis ChrzcinyiKomunie.pl

 

 

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca