Holiday Camping Resort

Łazy, Zachodniopomorskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Zachodniopomorskie
Miasto: Łazy
Adres: ul. Leśna 18

Ilość miejsc do: 100
798 531 960
http://holidaycamping.pl

Opis

Holiday Camping Resort

 

 

Nowoczesne i eleganckie wnętrza naszych restauracji, rodzinna atmosfera oraz profesjonalna obsługa zachęcają do organizacji uroczystych kolacji, przyjęć weselnych, jak i imprez okolicznościowych.

 

 

Do Państwa dyspozycji należą:

• Restauracja Crystal dla 80 osób
• Terrace Restaurant dla 100 osób

 

 

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy dwie klimatyzowane i przestronne sale, z parkietem, które mogą pomieścić nawet od 80 do 100 osób.

 

Restauracja Crystal jest nowym obiektem na terenie ośrodka Holiday Camping, oddana do użytku w lipcu 2015 roku. Urządzona w nowoczesnym stylu, bardzo przestronna, posiada taras widokowy.

 

Terrace Restaurant jest to niepowtarzalne miejsce zlokalizowane centralnej części pensjonatu. Sale oferują udogodnienia dla osób z dziećmi: krzesła dla dzieci, plastikowe naczynia oraz śliniaki. W pobliżu znajdują się place zabaw z wieloma urządzeniami dostosowanymi do dzieci w różnym wieku.

Staramy się aby nasze menu obejmowało potrawy tradycyjnej kuchni polskiej jak również nowoczesnej. W swojej ofercie dodatkowo proponujemy bufety: owocowy, deserowy, oraz stół wiejski. Realizujemy indywidualne życzenia naszych Gości. Nad oprawą uroczystości czuwa nasz doświadczony zespół specjalistów na czele z Szefem Kuchni, który zadba o każdy najdrobniejszy szczegół czyniąc ten dzień szczególnie wyjątkowym. Podchodzimy do każdego przyjęcia odrębnie. Unikamy standardowych ofert przywiązując jednocześnie ogromną wagę do poznania potrzeb oczekiwań naszych gości.

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołąć się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca