Hotel Shuma

Dąbrowa Górnicza , śląskie

718

Informacje o obiekcie

Województwo: śląskie

Miasto: Dąbrowa Górnicza

W pobliżu: Sosnowiec, Będzin, Bytom, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Zawiercie, Katowice, Mysłowice

Adres: ul. Żeglarska 20

Ilość miejsc do: 150

666 032 570

http://www.hotelshuma.pl/

Opis

Hotel Shuma

 

 

Witamy w trzygwiazdkowym Hotelu  Shuma, położonym nad Jeziorem Pogoria I w Dąbrowie Górniczej - w pobliżu drogi ekspresowej S1 Warszawa Bielsko-Biała z rozjazdem Katowice Kraków. Odległość od lotniska Katowice Pyrzowice to tylko 23 km, a od lotniska Kraków Balice 78 km.

 

Atrakcją Hotelu Shuma jest jego wyjątkowe położenie w uroczym zakątku przyrodniczym czterech jezior. Zielony teren, otaczający Hotel Shuma zaprasza do spaceru promenadą wzdłuż brzegu jeziora w towarzystwie dostojnych łabędzi, barwnych kaczek oraz relaksującego szumu fal.

 

Hotel Shuma zajmuje powierzchnię ponad 1,2 hektara, w dużej części są to tereny ogrodowe przedzielone dwoma parkingami. W naszym nowoczesnym Hotelu oraz Restauracji Shuma dostępne jest bezpłatne łącze Internetowe WI-FI. Hotel Shuma posiada windę, która ułatwia mobilność Gości w czterech kondygnacjach od -1 do +2.

 

 

 

Chrzciny i komunie

 

 

Zapraszamy do organizacji szumnego przyjęcia z okazji chrzcin i komunii w Shumie na wysokim poziomie.

 

Restauracja, ze względu na swe położenie, została zaprojektowana tak, abyście Państwo poczuli się jak na pokładzie luksusowego, starego żaglowca.

 

Kącik kapitański z dużym kominkiem, okna w kształcie bulaja, stoliki z lampkami, koła sterowe na „górnym pokładzie” – to elementy klimatu, który dopełnia niebieskie niebo z galaktyką gwiazd i światłem żyrandoli.

 

To tutaj mogą Państwo zaprosić gości na wymarzoną uroczystość zorganizowaną na najwyższym poziomie. Dysponujemy główną salą restauracyjną mogącą pomieścić do 140 gości, a na antresoli do 80. Na Sali Bankietowej możemy przyjąć do 35 gości.

 

Nasza restauracja to nie tylko oryginalne wnętrze, ale także ciekawe menu, ciągle udoskonalane przez szefów kuchni. Nasz zespół kelnerski z wielką przyjemnością serwuje potrawy, które cieszą oko, a podane w towarzystwie dobrego wina, pachną i smakują niepowtarzalnie.

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Galeria

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Hotel Shuma

Wyjątkowe miejsca

Wierzynek, Kraków

Typ obiektu: Restauracja

Hotel Podlasie & Restauracja Lipcowy Ogród, Białystok

Typ obiektu: Hotel

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Sala bankietowa

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja

Restauracja Literatka, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja

Różowy Kontrabas, Kielce

Typ obiektu: Restauracja