Hotel Galaxy

Kraków, Małopolskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Małopolskie
Miasto: Kraków
Adres: ul. Gęsia 22A

Ilość miejsc do: 500
+48 12 342 81 00
http://galaxyhotel.pl/

Opis

Hotel Galaxy

 

 

Istniejemy, ponieważ Kraków potrzebuje dobrych standardów i obiektów kompleksowych. Naszą ofertą odpowiadamy na zmieniające się trendy w turystyce i rosnące potrzeby klientów. Doświadczenie w branży, pasja, podróże i zdrowa ambicja motywuje nas w dążeniu do doskonałości. Mamy wiele pomysłów i możliwości, którymi wyróżniamy się na rynku.

 

 

Imprezy okolicznościowe

 

 

Restauracja Andromeda stawia sobie za cel realizację najbardziej wyszukanych oczekiwań stawianych przez klientów. Na życzenie możemy przygotować kolację zaręczynową z wykwintnym menu i dobranym winem, kwiatami oraz oprawą muzyczną. Zorganizujemy także rodzinne spotkanie przy obiedzie, przyjęcie dla dziecka i urodzinową niespodziankę dla „drugiej połowy”. Bankiety, spotkania firmowe, świąteczne i wiele innych. Nasze menu to przemyślane propozycje posiłków, charakteryzujące się różnorodnością sezonowych smaków, optymalnie zbalansowane pod kątem ilości dań i ich ciężkości, uszyte na miarę wymagań klienta.

 

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo propozycje występów artystycznych, akompaniamentu jazzowego zespołu czy klasycznego kwartetu. Współpracujemy z zaufanymi firmami florystycznymi które zaproponują i wykonają na Państwa życzenie dekoracje spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających gustów.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Kraków lub Kamerzysta Kraków

Film z obiektu

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca