Dom Weselny Marp

Kraków, Małopolskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Małopolskie
Miasto: Kraków
Adres: ul.Mrozowa 31

Ilość miejsc do: 130
889 226 057
http://dom-weselny-krakow.net.pl/

Opis

Dom Weselny Marp

 

 

DOM WESELNY MARP to wyjątkowe miejsce zlokalizowane na obrzeżach Nowej Huty. Oddalony od wielkomiejskiego zgiełku, zaprasza przyjaznym otoczeniem i magiczną atmosferą. Specjalnie dla Państwa organizujemy Wesela, Komunie, Chrzciny, Spotkania firmowe, Bale sylwestrowe oraz kameralne przyjęcia w gronie najbliższej rodziny. Największą popularnością i uznaniem cieszą się wesela. Kraków potrzebował takiego miejsca.

 

 

Do dyspozycji gości lokal oferuje dwie sale, w których łącznie możemy zorganizować przyjęcia dla 130 osób. Mała sala weselna­ do 40 osób, oraz 90 osób­ duża sala weselna. Kraków to miasto w którym rywalizuje ze sobą wiele domów weselnych, to co nas wyróżnia to profesjonalne podejście i wyjątkowa atmosfera. Dysponujemy bardzo dobrym zapleczem konsumpcyjnym. Nasze dania oparte są na naturalnych produktach.

 

 

Słyniemy z pysznego jakościowo jedzenia i dużych porcji. Zapewniamy również fachowy zespół ludzi, którzy na każdym etapie planowania przyjęcia , jak również podczas uroczystości będą służyć Państwu cenna radą i pomocą. Dołożymy wszelki starań aby był to Wasz najpiękniejszy dzień w życiu i wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju przyjęcia . Dzięki DOMOWI WESELNEMU MARP hasła: „dom weselny Kraków” i „Kraków wesela” kojarzone są z magiczną atmosferą i wyjątkowym przeżyciem.

 

 

DOM WESELNY MARP ZAPRASZA!

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Kraków lub Kamerzysta Kraków

Film z obiektu

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca