Restauracja Kaszubska

Kosakowo,, Pomorskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Pomorskie
Miasto: Kosakowo,
Adres: ul. Żeromskiego 63

Ilość miejsc do: 300
501 199 725, 58 665-66-11
http://restauracja-kaszubska.pl/

Opis

Witamy i zapraszamy do Restauracji Kaszubskiej położonej w malowniczej okolicy w Kosakowie.

Specjalizujemy się w organizowaniu imprez okolicznościowych takich jak: Wesela, chrzty, komunie, stypy, konferencje oraz szkolenia. Do dyspozycji gości posiadamy trzy klimatyzowane sale konsumpcyjne o wysokim standardzie i eleganckim wystroju w których możemy ugościć ok. 300 osób.

Posiadamy doskonałe warunki do organizacji wesel. Nasza restauracja oddalona jest 10 km .od centrum Gdyni. Posiadamy pokoje gościnne dla ok. 55. osób.

 

Chrzest to w chrześcijaństwie obrzęd nawrócenia i oczyszczenia z grzechów, mający postać sakramentalnego obmycia wodą, któremu towarzyszy słowo (Ef 5,26). Zgodnie z wiarą chrześcijańską obrzęd ten ma znaczenie wcielenia w Chrystusa jako ukrzyżowanego i zmartwychwstałego Pana i łączy z Ludem Bożym Nowego Przymierza. Typowy obrzęd chrztu w chrześcijaństwie sprawowany jest w imię Trójcy Świętej: Ojca i Syna i Ducha Świętego.

 

Pierwsza Komunia Święta to dla dziecka i dla jego rodziców szansa na przeżycie wielkiego święta miłości Boga do człowieka. Eucharystia wraz z komunią świętą jest niezwykłym darem Boga, który pragnie być pokarmem dla człowieka już tu, w wymiarze życia doczesnego. Los każdego z nas w dużej mierze zależy od tego, czym się karmimy na co dzień. Ważna jest zdrowa żywność dla naszego ciała, ale jeszcze ważniejsze jest to, czym karmimy nasz umysł i nasze serce.

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl, Dziękujemy!

Film z obiektu

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca