Adria Restauracja & Hotel***

Ruda Śląska , Śląskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Śląskie
Miasto: Ruda Śląska
Adres: Wolności 1

Ilość miejsc do: 350
32 342 20 45 i/lub 660 729 370
http://www.restauracjaadria.pl/

Opis

Zapraszamy do organizacji przyjęć z okazji komunii w naszych eleganckich Salach, menu opracowane przez naszego szefa kuchni oraz profesjonalna obsługa sprawi, że uroczysty obiad stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy. Oddaj przygotowanie przyjęcia komunijnego w nasze ręce.

 

ADRIA Restauracja & Hotel *** 

 

*Sala Balowa – Niewątpliwym atutem naszej restauracji jest piękna Sala Balowa z balkonami, idealnie nadająca się na przyjęcia weselne, studniówki, bankiety firmowe , konferencje, koncerty a nawet imprezy sportowe. Jednocześnie możemy na niej pomieścić do 350 osób z miejscem do tańca, lub 450 w ustawieniu konferencyjnym.

 

* Sala Tarasowa – na maksymalnie 100 osób w ustawieniu restauracyjnym, z dużymi oknami francuskimi i wyjściem na taras i ogród. Indywidualne wejście i podjazd zapewniają komfort przy organizacji imprez, konferencji i pokazów. Na sali istnieje także możliwość ustawienia stołów okrągłych.

 

* Ogród: idealne i sprawdzone miejsce na zdjęcia plenerowe, relaks pod parasolami w otoczeniu zieleni, kwiatów i szumu wody wydostającej się z fontanny. Doskonałe miejsce na imprezy plenerowe i spotkania na świeżym powietrzu.

 

Hotel *** 2km – od Drogowej Trasy Średnicowej (DTŚ) łączącej wszystkie duże miasta aglomeracji 5 km – od Trasy nr 88 (Bytom – Wrocław) 7 km – od zjazdu na autostradę A4 11 km – od zjazdu na autostradę A1

 

Do dyspozycji oddajemy:

* 26 pokoi 2 osobowych

* 6 ekskluzywnie wykończonych apartamentów 4 osobowych (~ 50m2 każdy)

* restauracja „ Tarasowa” z wyjściem na ogród

* parking strzeżony z monitoringiem – bezpłatny Wyposażenie Pokoju

* łazienka z prysznicem i pełnym wyposażeniem

* bezpłatny internet bezprzewodowy

* telewizor z programami satelitarnymi

* telefon

 

Atrakcje dodatkowe: sauna sucha, siłownia, jacuzzi.

 

W razie kontaktu  z lokalem prosimy powołać sie na serwis ChrzcinyiKomunie.pl, dziękujemy!

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca