Restauracja Aroma

Ślęza, Dolnośląskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Ślęza
Adres: ul. Szyszkowa 6

Ilość miejsc do: 100
71 313 04 04
http://www.aroma.wroc.pl/

Opis

Restauracja AROMA nawiązuje do ciepłego klimatu południa Europy.

 

Przytulne wnętrze lokalu utrzymane jest w charakterze włoskiej trattorii, pozwalając zarówno na kameralne spotkanie w gronie kilku osób, jak i zorganizowanie dużej imprezy rodzinnej lub firmowej. O podniebienie gości dba utalentowany szef kuchni, który swoje doświadczenie i inspiracje zdobywał w renomowanych restauracjach w kraju i za granicą. Mamy nadzieję, że jego pasje kulinarne, przełożone na smaczne dania kuchni śródziemnomorskiej i polskiej, znajdą wielu zwolenników, chętnych, by do nas powracać.

 

W AROMIE każdy znajdzie coś dla siebie- poprzez proste dania kuchni włoskiej, takie jak pizza z pieca lub pysznie przyrządzone makarony, po dania mięsne, rybne a także desery. Przygotowaliśmy również specjalną ofertę dla dzieci w postaci dziecięcego menu, na które składają się najbardziej lubiane przez najmłodszych potrawy w bardzo atrakcyjnych cenach. Mali goście otrzymują również kolorowankę i kredki, umilające im czas oczekiwania na posiłek. W czasie niedzielnego obiadu; w godzinach od 12.00 do 17.00 naszym małym gościom oferujemy zabawę w pomieszczeniu klubowym pod okiem opiekunki .

 

Restauracja AROMA to niezobowiązujące, przyjazne miejsce dla miłośników śródziemnomorskiej kuchni i południowego stylu życia.

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl, Dziękujemy!

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca