Gościniec Słupski

Bydlino, Pomorskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Pomorskie
Miasto: Bydlino
Adres: ul. Leśna 6

Ilość miejsc do: 150
59 847 13 77
http://www.gosciniec-slupski.pl/

Opis

Gościniec Słupski

 

 

Dysponujemy salą na 150 osób, w której organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe: wesela, chrzciny, stypy, bale czy urodziny. Wyśmienite dania, odpowiedni wystrój i pyszne desery to gwarancja mile spędzonego czasu dla wszystkich gości. Niezależnie od okazji organizujemy zarówno mniejsze, jak i bardziej uroczyste imprezy okolicznościowe.

 

Chrzciny

Proponujemy organizację chrzcin jako większego spotkania rodzinnego okraszonego apetycznym poczęstunkiem. Dbamy o odpowiedni charakter tego wydarzenia, dobierając smaczne potrawy i urządzając salę we właściwy sposób. Dostosujemy się do Twoich wymagań i robimy wszystko, aby dzień chrzcin był pełnym radości spotkaniem nowego członka rodziny z pozostałymi krewnymi i znajomymi.

 

Przyjęcia komunijne

 

Pierwsza Komunia Święta to niezwykle ważny dzień w życiu Twojego dziecka – dołóż więc wszelkich starań, aby był dobrze pamiętany. Urządzające przyjęcie komunijne w naszym gościńcu, masz pewność, że tak się stanie. Zapewniamy uroczyste nakrycie stołów, apetyczne potrawy i odpowiednią atmosferę. Spraw, aby Twoja pociecha będzie szczęśliwa z przyjęcia, a rodzina zadowolona z przyjemnie spędzonego przyjęcia komunijnego.

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca