Hotel Verde****

Mścice, Zachodniopomorskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Zachodniopomorskie
Miasto: Mścice
Adres: Koszalińska 1

Ilość miejsc do: 400
Koszalińska 1
http://verde.pl/

Opis

Hotel Verde****

 

 

Zorganizujemy dla Państwa wyjątkowe przyjęcia z okazji Chrztu oraz Komunii,


Wszystkie szczegóły wraz z menu ustalamy indywidualnie wedle potrzeb i wymagań naszych Klientów.


Wystarczy, że się Państwo z nami skontaktują, a poczynimy wszelkie starania, aby te wyjątkowe chwile stały się niezapomniane.

 

Dotyk luksusu, zapach szczęścia, smak przyjemności…

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do nowoczesnego i ekskluzywnego Hotelu Verde, gdzie we wnętrzach luksus idzie w parze z wygodą, elegancją i miłą atmosferą.

 

Hotel Verde to najnowocześniejszy na Pomorzu, doskonale wyposażony obiekt wypoczynkowo-konferencyjny z bogatym zapleczem gastronomicznym i rekreacyjnym. Gwarantujemy wypoczynek w znakomitej atmosferze, o który dbać będą profesjonaliści.

 

Idealna lokalizacja Hotelu – 7 minut do Koszalina i 7 minut do plaż Bałtyku – daje możliwość różnorodnego spędzania czasu.

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy: komfortowe pokoje, przepiękną restaurację, całodobowy bar, Muzeum Aut Zabytkowych, przestronne sale konferencyjne, salę balową, centrum wellness (kryty basen, saunę suchą i parową, jacuzzi), bilard, kort tenisowy, siłownię, solarium, a wszystko po to by umilić Państwu pobyt w naszym Hotelu.

 

Przepiękny teren rekreacyjny daje możliwość zorganizowania grilla lub ogniska. Na życzenie naszych Gości przygotujemy również liczne imprezy w plenerze miedzy innymi: paintball i połowy ryb. Hotel Verde to również idealne miejsce do organizacji konferencji, imprez okolicznościowych i wesel.

 

Plany Hotelu na najbliższą przyszłość:

 

Hotel Verde City w Koszalinie już w budowie – otwarcie 2018/2019

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać sie na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Film z obiektu

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca