Royal Steak

Poznań, wielkopolskie

1985

Informacje o obiekcie

Województwo: wielkopolskie

Miasto: Poznań

Adres: ul. Na Miasteczku 12

Ilość miejsc do: 70

789 205 437

https://www.facebook.com/royalstek/

Opis

Royal Steak

 

 

Royal Steak przyciąga swoich gości przede wszystkim świeżym wołowym mięsem, które doskonale usmażone przez nepalskiego kucharza na długo pozostaje w pamięci. To dzięki niemu zostały wprowadzone do oferty niepowtarzalne smaki kuchni nepalskiej bazującej na soczystej piersi z kurczaka i świeżych warzywach. Steak house oferuje także szeroki wybór napojów oraz drinków przygotowanych spod ręki pakistańskiego barmana.

 

Bezkonkurencyjna lokalizacja tuż przy rondzie Rataje, zapewnia dojazd z każdego fyrtla Poznania.

 

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe do 70 osób w miłej atmosferze oraz niebanalnym wnętrzu. Zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe, takie jak: chrzciny urodziny stypa komunia jubileusz obiad weselny rocznica absolutorium W otwartej przestrzeni możemy przygotować 1 stół nawet dla 70 gości. Posiadamy możliwość przygotowania przyjęcia okolicznościowego w formie eleganckiego, zabudowanego bufetu. Posiadamy podwieszony telewizor, który mogą Państwo wykorzystać, na przykład do pokazu swoich zdjęć rodzinnych.

 

Lubimy dobrą kuchnię i przygotujemy dla Państwa wystawny kilkudaniowy obiad z nutką orientu lub tradycyjne dania kuchni polskiej na przyjęcie okolicznościowe zakończone świeżymi słodkimi ciastami czy tortem do kawy. Menu zawsze układamy zgodnie z charakterem uroczystości oraz preferencjami osoby zamawiającej. Dysponujemy fotelikami dla dzieci i przestrzenią do zabaw. Zapraszamy do kontaktu z Managerem Royal Steak: kontakt@royalsteak.pl

 

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać sie na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Galeria

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Royal Steak

Wyjątkowe miejsca

Restauracja Literatka, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja

Wierzynek, Kraków

Typ obiektu: Restauracja

Różowy Kontrabas, Kielce

Typ obiektu: Restauracja

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Sala bankietowa

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja

Hotel Podlasie & Restauracja Lipcowy Ogród, Białystok

Typ obiektu: Hotel