Dworek Wiktoria

Dolice, zachodniopomorskie

180

Informacje o obiekcie

Województwo: zachodniopomorskie

Miasto: Dolice

W pobliżu: Stargard Szczeciński, Pyrzyce

Adres: ul. Kolejowa 37

Ilość miejsc do: 160

505-088-503; 91 852-19-83

http://www.dworekwiktoria.pl

Opis

Dworek Wiktoria

 

 

Organizujemy każdą imprezę począwszy od kameralnych uroczystości rodzinnych: urodziny, imieniny, rocznice, Komunie, po wystawne i eleganckie przyjęcie weselne, oraz różne imprezy zorganizowane: konferencje, imprezy tematyczne tj. integracje pracowników, dancingi, wieczory panieńskie i kawalerskie. Każda impreza zorganizowana może być uzupełniona ciepłymi posiłkami ustalonymi indywidualnie do potrzeb gości, wybraną przez Państwa muzyką – za niewielką opłatą – graną przez orkiestrę lub Dj. Ten nowoczesny obiekt posiada profesjonalne wyposażenie do przeprowadzenia konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych na najwyższym poziomie.

 

Obiekt jest profesjonalnie dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Posiada pokój z łazienką dostosowany do wymogów oraz windę, która ułatwia swobodne poruszanie się pomiędzy piętrami budynku. Zaplecze technologiczne Dworek Wiktoria to nowoczesna a zarazem tradycyjna i smaczna kuchnia.

 

Naszą kuchnie prowadzi doświadczona i wykwalifikowana kadra pracowników. Przyrządzane przez nich dania tworzone są z zamiłowaniem i wszelką starannością. Oferujemy pełen catering na imprezach okolicznościowych tj.: konferencje, urodziny, imieniny, rocznice, komunie, wieczory panieńskie i kawalerskie a także wesela, przyjęcia i inne... Dysponujemy: Wszystkie pomieszczenia w obiekcie są klimatyzowane! Przestronnymi, nowoczesnymi salami weselnymi na 180 osób Salą bankietową na 36 osób Pokojami o wysokim standardzie każdy posiada łazienkę Apartament dla Pary Młodej z atrakcjami :)

 

Nowoczesne zaplecze gastronomiczne z bogatą ofertą menu Profesjonalny sprzęt do obsługi konferencji, szkoleń, spotkań Wygodnymi miejscami parkingowymi Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl Dziękujmy!

Galeria

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Dworek Wiktoria

Wyjątkowe miejsca

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja

Różowy Kontrabas, Kielce

Typ obiektu: Restauracja

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Sala bankietowa

Wierzynek, Kraków

Typ obiektu: Restauracja

Restauracja Literatka, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja

Hotel Podlasie & Restauracja Lipcowy Ogród, Białystok

Typ obiektu: Hotel