Hotel Mercure Resort & Spa****

Mrągowo, warmińsko-mazurskie

1476

Informacje o obiekcie

Województwo: warmińsko-mazurskie

Miasto: Mrągowo

W pobliżu: Biskupiec, Kętrzyn, Ryn, Giżycko, Mikołajki, Szczytno, Olsztyn

Adres: Giżycka 6

Ilość miejsc do: 350

48 89 743 31 00, 48 89 743 31 01

http://www.spamazury.pl/

Opis

Hotel Mercure 

 

Czterogwiazdkowy Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa to obiekt konferencyjo-hotelowy oferujący kompleksowe usługi klientom indywidualnym, grupom turystycznym oraz grupom biznesowym. Specjalizujący się w organizacji szkoleń, konferencji, kongresów, imprez integracyjnych, eventów, bankietów, targów oraz imprez okolicznościowych.

 

 

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 212 pokoi, w tym pokoje typu Premium i Superior oraz 10 domków typu bungalow, wszystkie wyposażone są w TV, telefon, mini bar, sejf oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Każdy z pokoi posiada prywatny balkon lub bezpośrednie wyjście do ogrodu.

 

 

Dla firm oferujemy trzy klimatyzowane sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem audiowizualnym. Sale dają możliwość dowolnej konfiguracji i mogą pomieścić od 70 do 350 osób. Dodatkowo hotel posiada trzy sale szkoleniowe oraz pokoje dyskusyjne, zapewniając tym samym zaplecze logistyczne praktycznie każdego wydarzenia.

 

 

Hotel położony na 10 hektarach terenu, w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora specjalizuje się w organizacji atrakcyjnych imprez integracyjnych z programem dostosowanym do oczekiwań i potrzeb swoich Klientów. Wieloletnie doświadczenie w organizacji konferencji i eventów pozwala nam zrealizować każde, nawet najśmielsze pomysły naszych Gości. Doświadczony personel, służy pomocą w planowaniu wydarzenia, logistyce i realizacji każdej konferencji, kładąc nacisk na elastyczność, kreatywność i najwyższy poziom obsługi. 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się serwis ChrzcinyiKomunie.pl

 

 

 

Galeria

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Hotel Mercure Resort & Spa****

Wyjątkowe miejsca

Restauracja Literatka, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Sala bankietowa

Różowy Kontrabas, Kielce

Typ obiektu: Restauracja

Wierzynek, Kraków

Typ obiektu: Restauracja

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja

Hotel Podlasie & Restauracja Lipcowy Ogród, Białystok

Typ obiektu: Hotel