Dom Weselny u Wierzby

Świebodzin, Lubuskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Lubuskie
Miasto: Świebodzin
Adres: Topolowa 17A

Opis

Dom weselny u Wierzby 

 

Oferujemy swoim gościom i klientom pełny zakres usług związanych z organizacją wszelkiego typu przyjęć. Dysponujemy dwoma niezależnymi salami w których istnieje możliwość zorganizowania każdego rodzaju uroczystości. Do dyspozycji naszych gości mamy dwie sale, z których jedna jest w stanie pomieścić do 100 a druga do 350 gości.

 

Ponadto oferujemy możliwość organizowania ogniska lub grill’a w drewnianym wigwamie mogącym pomieścić do około 60 osób. Specjalizujemy się w organizacji wesel, bankietów, przyjęć komunijnych oraz innego rodzaju uroczystości takich jak imieniny, urodziny oraz spotkania biznesowe.

 

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dlatego też mają Państwo gwarancję, że przyjęcie zorganizowane przez nas będzie niepowtarzalne. Zapewniamy również wystrój sal oraz obsługę kelnerską przyjęć przez nas organizowanych. Posiadamy w naszej ofercie również pokoje gościnne jak i pokój nowożeńców.

 

Dysponujemy parkingiem zamkniętym , który pomieści wiele aut. Jest również możliwość pozostawienia auta na terenie Domu Weselnego i odebrania innego dnia.

Posiadamy piękny ogródek z dużym pejzażem górskim namalowanym ręcznie na ścianie do którego prowadzi mostek przez oczko wodne.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca