Dom Weselny u Wierzby

Świebodzin, lubuskie

1451

Informacje o obiekcie

Województwo: lubuskie

Miasto: Świebodzin

W pobliżu: Zielona Góra

Adres: Topolowa 17A

Opis

Dom weselny u Wierzby 

 

Oferujemy swoim gościom i klientom pełny zakres usług związanych z organizacją wszelkiego typu przyjęć. Dysponujemy dwoma niezależnymi salami w których istnieje możliwość zorganizowania każdego rodzaju uroczystości. Do dyspozycji naszych gości mamy dwie sale, z których jedna jest w stanie pomieścić do 100 a druga do 350 gości.

 

Ponadto oferujemy możliwość organizowania ogniska lub grill'a w drewnianym wigwamie mogącym pomieścić do około 60 osób. Specjalizujemy się w organizacji wesel, bankietów, przyjęć komunijnych oraz innego rodzaju uroczystości takich jak imieniny, urodziny oraz spotkania biznesowe.

 

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dlatego też mają Państwo gwarancję, że przyjęcie zorganizowane przez nas będzie niepowtarzalne. Zapewniamy również wystrój sal oraz obsługę kelnerską przyjęć przez nas organizowanych. Posiadamy w naszej ofercie również pokoje gościnne jak i pokój nowożeńców.

 

Dysponujemy parkingiem zamkniętym , który pomieści wiele aut. Jest również możliwość pozostawienia auta na terenie Domu Weselnego i odebrania innego dnia.


Posiadamy piękny ogródek z dużym pejzażem górskim namalowanym ręcznie na ścianie do którego prowadzi mostek przez oczko wodne.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Galeria

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Dom Weselny u Wierzby

Wyjątkowe miejsca

Hotel Podlasie & Restauracja Lipcowy Ogród, Białystok

Typ obiektu: Hotel

Różowy Kontrabas, Kielce

Typ obiektu: Restauracja

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Sala bankietowa

Restauracja Literatka, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja

Wierzynek, Kraków

Typ obiektu: Restauracja