Wróblówka Hotel&Restauracja

Bielsko-Biała, Śląskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Śląskie
Miasto: Bielsko-Biała
Adres: Krakowska 608

Ilość miejsc do: 120
33 816 90 72
http://www.wroblowka.com.pl

Opis

Wróblówka Hotel&Restauracja

 

 

Chrzciny

 

Chrzest Święty to ważna uroczystość dla całej rodziny, ma wyjątkowy charakter i wiąże się ze wspólnym świętowaniem rodziny i przyjaciół. Dzięki kompleksowej i profesjonalnej pomocy naszej ekipy, mogą skupić się Państwo na najważniejszym Gościu dnia – Waszym maluszku. My dostosujemy menu do Państwa upodobań, pomożemy w doborze wystroju, podzielimy się sprawdzonymi rozwiązaniami.

 

Na Państwa życzenie udostępnimy pokoik z łóżeczkiem dla dziecka, zorganizujemy opiekę profesjonalnej niani, przygotujemy zaproszenia lub pamiątki dla Gości.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Będzie nam niezmiernie miło towarzyszyć Państwu w tym szczególnym dniu!

 

 

Komunie

 

Komunia Święta to w życiu dziecka, jak i jego najbliższych chwila przełomowa. Białe suknie, alby, garniturki symbolizujące niewinność, napawają rodziny dumą, ale także obawą o to, by dzień przebiegł bez zarzutu.

 

Wiemy, że wyjątkowe wydarzenie wymaga odpowiedniej oprawy. Sprawimy, że ten ważny dzień będzie dla Państwa dziecka niezapomnianym przeżyciem, a dla Was przyjemnym, niezmąconym pracochłonnymi przygotowaniami przyjęciem. Bliskość i zrozumienie rodziców ma w tym dniu dla Waszej pociechy wartość bezcenną. Polecamy więc oddać organizację w nasze ręce.

 

Oferujemy Państwu kompleksową pomoc oraz doradztwo w zakresie ustalania menu, wystroju, dekoracji kwiatowej stołów. Specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy kącik malucha z zabawkami. Na życzenie zorganizujemy animatora, który wypełni dzieciom czas konkursami i zabawami.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołąć się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca