Karczma Jana

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Warmińsko-mazurskie
Miasto: Olsztyn
Adres: Kołłątaja 11

Ilość miejsc do: 100
(89) 522 - 29 - 46, 665 656 540, 512 029 079
http://www.karczmajana.pl/

Opis

Karczma Jana

 

 

Restauracja Karczma Jana została otwarta latem 2005 roku. Wyrafinowana kuchnia, oparta na najlepszych surowcach bardzo szybko zdobyła uznanie mieszkańców miasta i gości spoza Olsztyna.Dodatkowym atutem lokalu jest jego piękne położenie w samym centrum Starego Miasta, w parku, nad rzeką Łyną. W okresie letnim oddajemy do dyspozycji naszych gości urokliwy ogródek z małą sceną, na której odbywają się kameralne koncerty.

 

W 2011 r. Karczma Jana została przyjęta do sieci Dziedzictwa Kulinarnego Warmia Mazury i Powiśle, dzięki temu dania z karty są promowane specjalnym logiem.

 

W 2013 roku restauracji przyznano wyróżnienie I stopnia w kategorii usługa gastronomiczna w Konkursie Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur.

 

Karczma Jana to idealne miejsce na spotkania towarzyskie i biznesowe, bankiety, imprezy okolicznościowe. Podejmujemy gości indywidualnych oraz grupy zorganizowane. Sala główna przewidziana jest na około 100 miejsc; dysponujemy również dodatkową, kameralną powierzchnią na około 30 miejsc, położoną na górnej kondygnacji.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Olsztyn lub Kamerzysta Olsztyn

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca