Villa Mariner

Mielno, Zachodniopomorskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Zachodniopomorskie
Miasto: Mielno
Adres: ul. Chmielna 2

Ilość miejsc do: 40
533 088 011; 94 716 45 62
http://www.villamariner.pl

Opis

Villa Mariner

 

 

Villa Mariner, położona w miejscowości Mielno, w pięknym sosnowym lesie, zaledwie 5 minut spacerem od morza, zapewnia spędzenie wyjątkowego, komfortowego urlopu. Oferujemy noclegi w pokojach o wysokim standardzie, zarówno dwuosobowych na romantyczny urlop we dwoje, jak i w apartamentach dla rodzin z dziećmi. Beztroski wypoczynek gwarantuje też nasza restauracja, oferująca wyżywienie, serwująca smaczne i zdrowe posiłki

 

 

Przyjęcia komunijne

 

Pierwsza Komunia to jeden z najważniejszych dni w życiu dziecka. Dlatego warto go wzbogacić o niezapomniane przyjęcie w gronie najbliższych w stnia con floresylowych wnętrzach Villi Mariner.

Ekskluzywne wnętrza, wykwintna kuchnia, profesjonalna i dyskretna obsługa oraz oprawa godna prawdziwej arystokracji – przyjęcie komunijne w takich okolicznościach z pewnością na długo zapisze się w pamięci nie tylko dziecka, ale też rodziców i gości.Brot und Wein

 

Nasza Villa jest usytuowana w otoczeniu lasu sosnowego, co pozwoli zapomnieć o codzienności, zielona natura otaczająca nasz obiekt pozwoli w pełni zrelaksować się i korzystać z oferty naszego obiektu, aby Państwa przyjęcie komunijne odbyło się wedle oczekiwań. Na ten szczególny dzień oferujemy elegancką klimatyzowaną restaurację, indywidualnie komponowane Menu Komunijne oraz  nasze doradztwo.

 

Całodniowe przyjęcie komunijne w Villi Mariner, pozwala skorzystać z dodatkowej atrakcji jaką jest wyjątkowa lokalizacja, nad samym morzem. W czasie przyjęcia mogą Państwo zaprosić swoich Gości na popołudniowy, rodzinny spacer, malowniczą promenadą, upamiętniając dzień zdjęciami w nadmorskich plenerach.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca