RONDO Ludowa 206

Częstochowa, Śląskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Śląskie
Miasto: Częstochowa
Adres: Ludowa 206

Ilość miejsc do: 100
603 055 730, 785 927 551
http://www.ludowa206.pl

Opis

RONDO Ludowa 206

 

 

Nasz lokal funkcjonuje od 2007 roku. Zaprojektowany jest zgodnie z obowiązującymi normami i spełnia wszelkie wymogi stawiane przez Unię Europejską. Kuchnia wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt i oddana we władanie świetnej szefowej kuchni. Profesjonalna obsługa, smaczne potrawy, urokliwe wnętrze, w którym dominuje roślinna zieleń oraz naturalne drewno – wszystko to sprawia, że wesela organizowane u nas są zawsze udane. Sala jest klimatyzowana. Letni ogródek z parasolami, grillem i wojskową kuchnią polową to doskonała przestrzeń do organizacji przyjęć plenerowych, również poprawin w drugim dniu wesela. Lokal monitorowany, chroniony przez profesjonalną firmę.

 

Przyjęcia okolicznościowe

 

Organizujemy przyjęcia rodzinne takie jak komunie, chrzciny, rocznice oraz bankiety, imprezy plenerowe, spotkania towarzyskie i biznesowe. Szeroki wybór dań głównych, przystawek i deserów to gwarancja, że jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających gości.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać sie na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Częstochowa lub Kamerzysta Częstochowa

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca