Prosta 38 Restaurant

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

1200

Informacje o obiekcie

Województwo: warmińsko-mazurskie

Miasto: Olsztyn

Adres: ul. Prosta 38

Ilość miejsc do: 50

728-568-569

http://www.prosta38.pl/

Opis

Prosta 38 Restaurant

 

 

Profesjonalna organizacja spotkań jest wielką sztuką. Prosta 38 Restaurant & Catering to gwarancja udanego spotkania z wybornym menu i nienagannym serwisem. Służymy wsparciem zarówno przy kameralnych spotkaniach w rodzinnym gronie, jak i podczas największych konferencji i balów. Bez względu na skalę wydarzenia dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa potrzebom i przekroczyć najśmielsze oczekiwania. Organizacja cateringu w nawet najbardziej niestandardowym miejscu nie stanowi dla nas problemu.


    
    Wyspecjalizowani szefowie kuchni, koordynatorzy, profesjonalni kelnerzy i zaufani dostawcy dają Państwu poczucie spokoju i pewności. Tym, co cechuje nasze działania to brak rutyny. Przez cały czas wraz z Państwem poszukujemy nowych, ekscytujących pomysłów.

 

     Cały zespół angażuje się w proces kreacji menu po to, aby efekt na zawsze pozostał we wspomnieniach Państwa i Państwa gości. Realizacja wspólnie z Państwem przygotowanej koncepcji to dla nas czysta przyjemność. Nasza energia i  pasja połączona z profesjonalizmem i najnowocześniejszym zapleczem technicznym sprawiają, że najbardziej wymyślna koncepcja będzie zrealizowana perfekcyjnie. Wszystko to dla Państwa radości i naszej satysfakcji.

 

     Prosta 38 Restaurant & Catering to nie tylko obsługa wielkich firmowych wydarzeń. Mamy także bogate doświadczenie w organizacji różnoronych przyjęć prywatnych - w gronie rodziny czy przyjaciół. Charakteryzuje nas elastyczność i umiejętność dostosowania się do oczekiwań każdego klienta. Chętnie służymy naszymi rekomendacjami i proponujemy niestandardowe rozwiązania, tak aby Państwa uroczystość miło zapisała się w pamięci.

 


Idelanie sprawdzamy się podczas:

 

  • -Przyjęć urodzinowych, imieninowych, rocznicowych
  • -Komunii, chrzcin
  • -Przyjęć w domu lub ogrodzie
  • -Wieczorów panieńskich i kawalerskich
  • -Każdej innej okazji

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Galeria

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Prosta 38 Restaurant

Wyjątkowe miejsca

Hotel Podlasie & Restauracja Lipcowy Ogród, Białystok

Typ obiektu: Hotel

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja

Różowy Kontrabas, Kielce

Typ obiektu: Restauracja

Restauracja Literatka, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja

Wierzynek, Kraków

Typ obiektu: Restauracja

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Sala bankietowa