Figaro Park

Warszawa, mazowieckie

112

Informacje o obiekcie

Województwo: mazowieckie

Miasto: Warszawa

Adres: Saska Kępa Al. Zieleniecka 2

Ilość miejsc do: 150

22 619 37 23; 602 354 789

http://www.figaropark.pl

Opis

Figaro Park

 

 

Do dyspoyzcji Państwa oddajemy:

 

Sala Restauracyjna znajdująca się na parterze - główny poziom lokalu, mogący pomieścić 100 osób (przy imprezach zasiadanych). Przy ustawieniu bankietowym (imprezy stojące) do 170 osób. Jest idealnym miejscem zarówno na spotkania biznesowe jak i przyjęcia okolicznościowe.

 

Foyer – usytuowany na parterze, miejsce z przeznaczeniem na stoły w ustawieniu zasiadanym lub miejsce wydzielone do tańczenia i orkiestrę. Z foyer rozpościera się widok na ogród i zieleń.

 

Ogród widokowy z altanami - na parterze, to doskonałe miejsca na letnie dni i ciepłe wieczory. Tworzy on naturalną całość z resztą lokalu. Ze względu na bujną roślinność parkową ma wyjątkowy i piękny charakter. Idealny na garden party z grillem do 100 osób. Sala

 

VIP z kominkiem - na piętrze. Sala ta doskonale nadaje się zarówno na kameralne spotkania służbowo - biznesowe, jak i prywatne. Jej wnętrze może pomieścić do 50 osób.

 

Lounge bar z kominkiem – na piętrze. To świetne połączenie baru z salą przejściową z łączącym widokowym tarasem. Doskonale nadaje się do organizacji przyjęć okolicznościowych jak i firmowych. Event planning Podaj nam szczegółowe dane odnośnie Twojego wydarzenia w dowolnym czasie.

 

Zaplanuj swoje wydarzenie imprez lub wydarzeń firmowych. Nasi planiści koordynują szczegóły i konwencję, różnych form spotkań: seminaria konferencje targi programy motywacyjne imprezy zjazdy inne programy

 

Zapraszamy do działu kontakt w celu uzupełnienia formularza kontaktowego. W treści wiadomości prosimy wpisać "Event planning". Sktontaktujemy się z Państwem w najkrótszym możliwym czasie.

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis Chrzcinyikomunie.pl 

Galeria

Film z obiektu

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Figaro Park

Wyjątkowe miejsca

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja

Restauracja Literatka, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja

Hotel Podlasie & Restauracja Lipcowy Ogród, Białystok

Typ obiektu: Hotel

Różowy Kontrabas, Kielce

Typ obiektu: Restauracja

Wierzynek, Kraków

Typ obiektu: Restauracja

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Sala bankietowa