Gościniec Zacisze

Chmielno, pomorskie

1002

Informacje o obiekcie

Województwo: pomorskie

Miasto: Chmielno

W pobliżu: Kartuzy, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kościerzyna

Adres: Węgliska 20a,

Ilość miejsc do: 120

+48 506 062 258

http://pensjonatzacisze.pl/

Opis

Witamy w Gościńcu Zacisze.

 

 

Gościniec Zacisze, oferuje swoim szanownym gościom możliwość wypoczynku, nocleg oraz wyżywienie, w sercu Szwajcarii Kaszubskiej, w otoczeniu lasów i jezior, z dala od gwaru i zanieczyszczeń miasta, w odległości ok. 1 km od Jezior Kłodno i Białe.

 

 

Poza ofertą wypoczynkową organizujemy również wesela, przyjęcia, chrzciny, urodziny, spotkania biznesowe, konferencje i inne imprezy okolicznościowe na około 130 osób w eleganckiej sali bankietowej.

 

Nasza oferta wypoczynkowa skierowana jest przede wszystkim do rodzin a także do osób nastawionych na wypoczynek w czystej i malowniczej okolicy, z dala od gwarnych ośrodków turystycznych, lubiących kontakt z przyrodą ( istnieje możliwość wynajęcia całego Gościńca). Natomiast nasza oferta organizacji imprez skierowana jest do rodzin (rodzinne imprezy okolicznościowe, urodziny, przyjęcia z okazji pierwszej komunii, wesela na około 130 osób, oferta świąteczna - Święta Bożego Narodzenia i Wielkanocy) oraz do odbiorców indywidualnych, par, małych zorganizowanych grup (oferta sylwestrowa i karnawałowa, konferencje, spotkania biznesowe itp.).

 

 

Oddajemy do dyspozycji Gości: noclegi w stylowo urządzonych pokojach 2, 3 i 4 osobowych - każdy z klimatyzacją i łazienką, wyżywienie w pełny lub częściowym zakresie, oferujemy kaszubską kuchnię regionalną, salę bankietową (ok. 150m2) z klimatyzacją, FRANCUSKIMI sufitami i oświetleniem, salę konferencyjną z wentylacją mechaniczną i osprzętem multimedialnym (rzutnik, profesjonalne nagłośnienie), a także letni ogród i taras, nieograniczony dostęp do bezprzewodowego internetu.

 

 

W przypadku kontaktu z lokalem prosimy o powołanie się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Galeria

Obiekt na mapie

 
blog comments powered by Disqus
X

Napisz do: Gościniec Zacisze

Wyjątkowe miejsca

Wierzynek, Kraków

Typ obiektu: Restauracja

Willa Zagórze, Warszawa

Typ obiektu: Sala bankietowa

Hotel Podlasie & Restauracja Lipcowy Ogród, Białystok

Typ obiektu: Hotel

Restauracja Literatka, Warszawa

Typ obiektu: Restauracja

Różowy Kontrabas, Kielce

Typ obiektu: Restauracja

Restauracja Smak Róży, Katowice

Typ obiektu: Restauracja